Digitální stomatologie

  • Digitální otisky nejlepším dentálním skenerem TRIOS na trhu. Nejsou vůbec potřeba otiskovací hmoty. Skener tak zcela eliminuje chybu, která by se mohla objevit v otiskovací hmotě. Je o dva řády v mikrometrech přesnější než nejlepší otiskovací hmota. Výborná volba pro pacienty s dávivým reflexem. Snadná a přesná diagnostika ošetřených zubů.
  • Poskytuje digitální data pro další počítače a přístroje, které připraví finální protetickou práci. Preparace probíhá pod dentálním mikroskopem Leica. Tato kombinace, dentální skenování spolu s dentálním mikroskopem, znamená to nejpřesnější, co je v dnešní době na světě vůbec možné.
  • Cena protetických prací se kalkuluje dle časové náročnosti a zvoleného materiálu. Příklad: příprava zubu a nasazení protetické práce 140 min = 9800 Kč + e.max celokeramická korunka 3410 Kč + intraorální skenování 385 Kč + 3D tištěné plastové modely chrupu 770 Kč + fixační cement 467 Kč činí dohromady za celokeramickou e.max korunku 14832 Kč. Níže naleznete příklady cen výkonů s protetickými výrobky.